Hakkımızda

Sektördeki tecrübesini en iyi şekilde kullanarak, sunduğu çözüm ve hizmetlerini her geçen gün geliştiren Myservis bilişim, güçlü yapısı ve yenilikçi ürünleriyle müşteri memnuniyetinin kalıcı olması temel felsefesi arasında yer almaktadır.

Biz Kimiz?

Epson Bilişim, Yazıcı, Fotokopi Makinesi, Barkod yazıcılar, Görüntüleme Sistemleri, Grafik Baskı Sistemleri, Dijital Tekstil ve Baskı Çözümleri ,Barkotlu Otomasyon Sistemleri, Hava Temizleme Cihazları, Servis & Hizmet Robotları gibi ana ürün gruplarına ait, geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Her ana ürün grubuna ait ayrı bir kanal yapısıyla hareket eden şirketimiz, ürün grupları arası satış potansiyelini önemsemektedir. 27 yılı aşkın süredir sektör tecrübemizle müşterilerimize hızlı çözümler sunmaktayız.

Vizyonumuz Misyonumuz

Vizyonumuz

Müşterilerimizin baskı ihtiyaçlarını sorunsuz ve verimli bir şekilde karşılamak için sektördeki en güvenilir ve yenilikçi yazıcı teknik servis firması olmak.

Misyonumuz

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak, yazıcı teknik servisinde mükemmelliği sağlamak için uzmanlık, dürüstlük ve hızlı çözümler sunmak. Müşterilerimizin iş akışlarını kesintisiz hale getirmek ve değer katmak için teknik destek ve danışmanlık hizmetlerimizi sürekli olarak geliştirmek.